Forum płetwonurków z okolic Stavanger

Test Test Test


#1 2012-08-27 22:04:27

party_zant

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-13
Posty: 16
Punktów :   

Pewna propozycja.

Słuchajcie! Puki jeszcze nie rozhulało się za bardzo forum mam pewną propozycję. Wiem że trochę zamieszam, bo trzeba by się jeszcze raz rejestrować i pouzupełniać już zaczęte tematy, ale myślę że w przyszłości odniesie to pozytywne skutki.

Znalazłem inne serwer z forum który daje dużo większe możliwości administracyjne. Między innymi tworzenie kopi zapasowych (których na obecnym forum nie ma a wiem że zdarza się że forum bezpowrotnie znika), bardziej rozbudowane możliwości zmiany wyglądu i dostosowania do własnych potrzeb, i takie tam inne jeszcze.

Parę dobrych wiosen temu przez 5 lat na tamtym serwerze prowadziłem forum grupy na uczelni i śmigało jak ta lala. Gdy zakładałem nasze obecne forum nie mogłem przypomnieć sobie gdzie to było dlatego założyłem w sumie na pierwszym lepszym.

Moja propozycja jest taka: Przygotuje nowe forum podeśle adresik a Wy mi powiecie czy oki i podejmiemy decyzje. Co Wy na to?

Offline

 

#2 2012-08-28 16:14:15

PawelF76

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-18
Posty: 11
Punktów :   

Re: Pewna propozycja.

ok, ognia

Offline

 

#3 2012-08-28 18:49:17

mirecekbig

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-18
Posty: 5
Punktów :   

Re: Pewna propozycja.

mi to odpowiada tylko nazwij tak by w nazwie było stavanger bo mał o kto szuka kontaktu w rogaland  a już napewno nie nowoprzybyli do no. tak mi sie wydaje??

Offline

 

#4 2012-08-28 19:01:52

party_zant

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-13
Posty: 16
Punktów :   

Re: Pewna propozycja.

Właśnie miałem pytać...

Co myślicie o nazwie? Bo w sumie nie chciałem nikogo dyskryminować ze Ten z Sandnes ten Z Tananger a piszemy że są ze Stavanger

Może poddacie jakieś inne możliwe nazwy. Może jakieś: "ośmiornice morza północnego" żarcik. Ale możemy zawsze wymyślić jakąś nazwę dla naszej grupy...

Offline

 

#5 2012-08-29 23:03:02

party_zant

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-13
Posty: 16
Punktów :   

Re: Pewna propozycja.

Witam

Przepraszam że nie wczoraj ale jakoś tak wyszło. Poniżej wklejam link do nowego forum. Przyjmijmy że jest w fazie beta i może coś nie działać jak potrzeba. Klikajcie będziemy odkręcać na bieżąco. Mam jednak nadzieję, że wszystko będzie ok. Zapraszam więc i czekam na opinie:

http://pletwonurkowiezestavanger.phorum.pl/index.php


Offline

 

#6 2012-09-03 06:34:24

party_zant

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-13
Posty: 16
Punktów :   

Re: Pewna propozycja.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na nowe forum:

http://pletwonurkowiezestavanger.phorum … m.php?f=10

Wątek zamknięty!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.4ga.pun.pl www.gowasg.pun.pl www.rplifestyle.pun.pl www.czikitamenager2011.pun.pl www.gryfps.pun.pl